Bahovski: Eestile võib varasem eesistumine kasuks tulla ({{commentsTotal}})

Ilmselt peab Eesti hakkama Euroopa Liidu eesistumismaa kohuseid täitma plaanitust pool aastat varem. Ametliku ettepaneku uue järjekorra kohta peab tegema Ülemkogu eesistuja Donald Tusk ja ametliku kokkuleppe teeb liikmesriikide esindajatest koosnev nõukogu. Kuna Eesti on ettevalmistusi alustanud aegsasti, leiab valitsus, et Eesti suudab olla paindlik ja eesistumise ka varem läbi viia . Mida võib see otsus Eestile tähendada, sellest ajalehe Diplomaatia peatoimetaja Erkki Bahovski.


Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.