KOV-id peavad tõenäoliselt hakkama kokku leppima, keda valimiskogusse saata ({{commentsTotal}})

Peagi kätte jõudvate presidendivalimiste juures muutub aina olulisemaks küsimus, kes kuuluksid valimiskogusse. Sest kui presidendikandidaat ei saa Riigikogu koosseisu 2/3 häälteenamust ka kolmandas valimisvoorus, kutsub Riigikogu esimees kokku valimiskogu. Valimiskogusse kuuluvad lisaks Riigikogu liikmetele ka kohalike omavalitsuste volikogude esindajad. Reedel andsid 51 omavalitsuse esindajad üle Eesti allkirja presidendikandidaat Eiki Nestori toetuseks. Aga kas kohalikes omavalitsustes ka tegelikult Nestorit toetatakse? Jane Saluorg.


Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.