KOV-id peavad tõenäoliselt hakkama kokku leppima, keda valimiskogusse saata ({{commentsTotal}})

Peagi kätte jõudvate presidendivalimiste juures muutub aina olulisemaks küsimus, kes kuuluksid valimiskogusse. Sest kui presidendikandidaat ei saa Riigikogu koosseisu 2/3 häälteenamust ka kolmandas valimisvoorus, kutsub Riigikogu esimees kokku valimiskogu. Valimiskogusse kuuluvad lisaks Riigikogu liikmetele ka kohalike omavalitsuste volikogude esindajad. Reedel andsid 51 omavalitsuse esindajad üle Eesti allkirja presidendikandidaat Eiki Nestori toetuseks. Aga kas kohalikes omavalitsustes ka tegelikult Nestorit toetatakse? Jane Saluorg.


UUDISED
NATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.