Raplas arutatakse ARK-i büroo saatust ({{commentsTotal}})

Kuigi Rapla maavalitsus ja Rapla vallavalitsus on pidanud kolm kuud läbirääkimisi Maanteeametiga, majandus- ja kommunikatsiooniministri ning regionaalministriga, taastada autoregistri Rapla büroo tegevus endises mahus, pole see tulemusi andnud. Täna on autoettevõtete, autokoolide ja omavalitsuste esindajad üle Eesti koos Raplas, et otsida võimalusi otsustajate mõjutamiseks. Kaalumisele võib tulla ka avalike meeleavalduste korraldamine, teatab meie Kesk-Eesti korrespondent Olev Kenk.


Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.