Õiguskantsler uurib Tartu vallavalitsuse palgajuhendit ({{commentsTotal}})

Kevadel võttis Tartu vallavolikogu vastu määruse vallavalitsuse palgajuhendi kohta. Õiguskantsler ja ka kohalikud elanikud pole palgajuhendi seaduspärasuses aga veendunud. Juuni lõpus saatis õiguskantsler Tartu vallavalitsusele kirja, milles teatas, et on asunud palgajuhendit uurima. Küsimusi tekitab ametnikele preemiate maksmise kord. Samuti pole palgajuhendis välja toodud põhipalku või palkade vahemikke, mida aga avaliku teenistuse seadus nõuab. Jane Saluorg


Hääletuskaardid.Hääletuskaardid.
AfD delegaadid lükkasid parteijuhi muudatusettepanekud tagasi

Saksa immigratsioonivastase erakonna AfD (Alternatiiv Saksamaale) juhile sai laupäeval osaks alandav lüüasaamine, kui parteikongressile kogunenud delegaadid lükkasid tagasi tema programmimuudatused.

BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.