"Olukorrast riigis": presidendivalimistel algab tants otsast peale ({{commentsTotal}})

Andrus Karnau ja Ahto Lobjakas Autor: Arne Holm/ERR

Raadio 2 saates "Olukorrast riigis" tõdesid saatejuhid Andrus Karnau ja Ahto Lobjakas, et presidendivalimistel on pilt selgeb, kuid endiselt palju lahtiseid otsi ja küsimusi.

Karnau nentis, et kogu tants algab otsast peale. Tema sõnul on huvitav jälgida, milliseks kujuneb koostöö EKRE ja Keskerakonna vahel. "Tundub, et sellel on päris palju pinda," märkis Karnau.

Täismahus saadet saab kuulata siit:

http://r2.err.ee/v/olukorrastriigis/saated/5e913dbc-d8e3-4d48-bdd3-1aeb59aaf453/olukorrast-riigis

 

 Märt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.