Põhja-Korea teatas rahvusvahelise filmifestivali algusest ({{commentsTotal}})

Esinejad eile Põhja-Korea filmifestivali avamisel. Autor: AFP/Scanpix

Põhja-Koreas Pyongyangis algas rahvusvaheline filmifestival, kuid selle autentsusest kinnitust pole.

Põhja-Koreas avati 15. korda Pyongyangi rahvusvaheline filmifestival, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Uudisteagentuur Reuters märgib, et videomaterjal festivali avatseremooniast on pärit Põhja-Korea meedialt, mistõttu ürituse autentsust kinnitada ei saa.

Kohalike võimude väitel on lisaks kodumaistele filmidele võistlustules ka India, Venemaa, Saksamaa, Šveitsi ja Hiina linateosed.

Toimetaja: Karin Koppel



Miks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.