USA-s Minnesota osraiigis sai pussitamises viga kaheksa inimest ({{commentsTotal}})

Sündmuskoht
Sündmuskoht Autor/allikas: Cloud Times

USA-s Minnesota osariigis St. Cloudi linnas ühes kaubanduskeskuses vigastas mees noaga kaheksat inimest, ründaja tulistas surnuks juhuslikult intsidenti näinud politseinik.

St. Cloudi linna politseiülema sõnul pole ründaja motiiv praegu teada, kuid vähemalt ühelt ohvrilt oli kurjategija enne pussitamist küsinud, kas tegemist on moslemiga, vahendas AFP.

Kuigi pealtnägijad olid kuulnud ründajat mõned korrad ütlemas "Allah", siis politseijuhi sõnul on veel vara liigitada rünnakut terrorikuriteoks.

Toimetaja: Marek KuulEurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.

Mustangi talu maasikad.Mustangi talu maasikad.
Vaataja küsib: kas suurem mari on parem?

Televaataja saatis „Novaatorile“ küsimuse, kas suurem mari on parem, pidades sealjuures silmas suviseid maasikaid. Esitasime küsimuse kas suuremad maasikad ja tomatid on paremad kui väikesed Eesti maaülikooli emeriitprofessorile Anne Luigele.