Video: Narvas nuriseti duumavalimiste halva korralduse üle ({{commentsTotal}})

Vene Föderatsiooni Narva peakonsulaadis hääletasid pühapäevasel riigiduuma valimisel Ida- ja Lääne-Virumaal elavad Vene kodanikud.

Valimispäev tekitas konsulaadi ette pika järjekorra. Konsulaadi ruumidesse on ära mahutatud neli valimisjaoskonda. Venemaalt toodi appi pea 30 välisministeeriumi töötajat, kuid hääletada soovijaid oli kogu aeg rohkem, kui vastu võtta jõuti.

Inimesed ootasid kannatlikult poolteist kuni kaks tundi ning rahulolematud said tõrelda.

Vaata videost Jüri Nikolajevi meeleolukat reportaaži.Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.