ERR-i juhatuse esimehe valimine toimub jaanuaris ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Rahvusringhäälingu (ERR) juhatuse esimehe konkurss kuulutatakse välja tuleva aasta jaanuaris, kinnitas ERR-i uudisteportaalile ringhäälingunõukogu esimees Agu Uudelepp.

Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa teatas augustis, et kandideerib kultuurkapitali juhi kohale. Kultuurkapitali juhi konkurss kukkus aga läbi ja 12. septembril kuulutati välja uus konkurss.

Allikmaa volitused ERR-i juhatuse esimehe kohal kehtivad järgmise aasta maini.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.