Arnold Rüütli sõnul kutsuti teda uuesti kandideerima ({{commentsTotal}})

Arnold Rüütel Autor: Pärnu Postimees/Scanpix

President Arnold Rüütel tunnistas täna enne valimiskogu algust, et ka talle on tehtud käimasoleva kampaania raames ettepanek uuesti vabariigi presidendiks kandideerida.

"Neid ettepanekuid tehti mulle muide päris mitmeid kohe, aga ma arvan, et see ei oleks väga õiglane," rääkis Rüütel enne valimiskogu algust ERR-i ja BNS-i ajakirjanikele.

Rüütel leidis, et igal põlvkonnal tuleb leida enda keskelt inimene, kes suudaks Eesti arengut tagada ja kogu rahva koondada.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) auesimees Arnold Rüütel oli president aastatel 2001-2006.

Laupäeval koguneb Estonia kontserdisaali 335-liikmeline valimiskogu, et asuda valima järgmist Eesti presidenti.

Toimetaja: Karin Koppel

Allikas: BNSFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.