Kersna: arvete klaarimist Reformierakonnas ei tule ({{commentsTotal}})

Liina Kersna
Liina Kersna Autor/allikas: ERR
{{1474709857000 | amCalendar}}

Reformierakondlane Liina Kersna ütles, et parteis arvete klaarimist pärast presidendivalimisi ei tule ja ka praegu on õhkkond sõbralik.

"Ma olen täiesti veendunud, et sellist asja ei tule, sest see Reformierakond, mida mina olen kõrvalt näinud kümme aastat ja lähemalt seest näinud pea kaks aastat, ei ole selline erakond, kus teisitimõtlemist karistataks ja kus oleks mingisugune arvete klaarimine," ütles Kersna ETV otsesaates.

"Me oleme nüüd kaks nädalat riigikogus tööd teinud ja ma tõesti ütlen, et meeleolu on väga sõbralik ja rahulik. Ei ole mingisugust veelahet ega lõhet. Me teeme hästi koostööd ja meie ühine huvi on valida Eestile parim president," lisas ta.

Kersna sõnul toetab Reformierakonna fraktsioonis Marina Kaljuranda kümmekond inimest.

Kersna sõnul on Marina Kaljuranna kõrget toetust arvestades valijameestel vastutus just Kaljuranna poolt hääletada.

"Ma ei kujuta ette, kuidas valijamehed lähevad tagasi oma kogukondadesse, kui Marina ei saa isegi teise vooru. Seda on kindlasti päris keeruline oma sõpradele ja tuttavatele selgitada," lisas ta.

 

Valimiskogu liige, reformierakondlane Ants Leemets ütles, et hääletab Siim Kallase poolt. Ta usub, et Kallas saab teise vooru.

Leemets pakkus, et Kallas kogub esimeses voorus 91 häält ja peab seda piisavaks, et edasi saada.

Teine Leemetsa valik on tema sõnul Marina Kaljurand.

Leemets rääkis, et kõik presidendikandidaadid on väga tublid. Sellist kandidaati, kelle poolt Leemets ei hääletaks ei ole, ütles ta.

"Kõik on väga tublid inimesed ja leiavad rahva poolt toetust," sõnas Leemets.

 

IRL-i valijamees Toomas Tõniste ütles, et hääletab Allar Jõksi poolt.

Tõniste rääkis, et kui Jõks edasi ei saa, siis teist valikut tal hetkel pole.

Tõniste sõnul ei hääleta ta kindlasti Mart Helme poolt.

 

Toimetaja: Aleksander KrjukovLunavararünnak.Lunavararünnak.
Maailmas levib ulatuslik lunavararünnak

Mitmed suurfirmad üle maailma on teatanud lunarahanõudega küberrünnakust, alguses levis viirus Euroopas, kuid juba on teateid ka USA ettevõtetest. RIA andmetel ei ole Eestit rünne esialgu tabanud.

Uuendatud: 21:11 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics