Kersna: arvete klaarimist Reformierakonnas ei tule ({{commentsTotal}})

Liina Kersna Autor: ERR
{{1474709857000 | amCalendar}}

Reformierakondlane Liina Kersna ütles, et parteis arvete klaarimist pärast presidendivalimisi ei tule ja ka praegu on õhkkond sõbralik.

"Ma olen täiesti veendunud, et sellist asja ei tule, sest see Reformierakond, mida mina olen kõrvalt näinud kümme aastat ja lähemalt seest näinud pea kaks aastat, ei ole selline erakond, kus teisitimõtlemist karistataks ja kus oleks mingisugune arvete klaarimine," ütles Kersna ETV otsesaates.

"Me oleme nüüd kaks nädalat riigikogus tööd teinud ja ma tõesti ütlen, et meeleolu on väga sõbralik ja rahulik. Ei ole mingisugust veelahet ega lõhet. Me teeme hästi koostööd ja meie ühine huvi on valida Eestile parim president," lisas ta.

Kersna sõnul toetab Reformierakonna fraktsioonis Marina Kaljuranda kümmekond inimest.

Kersna sõnul on Marina Kaljuranna kõrget toetust arvestades valijameestel vastutus just Kaljuranna poolt hääletada.

"Ma ei kujuta ette, kuidas valijamehed lähevad tagasi oma kogukondadesse, kui Marina ei saa isegi teise vooru. Seda on kindlasti päris keeruline oma sõpradele ja tuttavatele selgitada," lisas ta.

 

Valimiskogu liige, reformierakondlane Ants Leemets ütles, et hääletab Siim Kallase poolt. Ta usub, et Kallas saab teise vooru.

Leemets pakkus, et Kallas kogub esimeses voorus 91 häält ja peab seda piisavaks, et edasi saada.

Teine Leemetsa valik on tema sõnul Marina Kaljurand.

Leemets rääkis, et kõik presidendikandidaadid on väga tublid. Sellist kandidaati, kelle poolt Leemets ei hääletaks ei ole, ütles ta.

"Kõik on väga tublid inimesed ja leiavad rahva poolt toetust," sõnas Leemets.

 

IRL-i valijamees Toomas Tõniste ütles, et hääletab Allar Jõksi poolt.

Tõniste rääkis, et kui Jõks edasi ei saa, siis teist valikut tal hetkel pole.

Tõniste sõnul ei hääleta ta kindlasti Mart Helme poolt.

 

Toimetaja: Aleksander KrjukovFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.