Presidendikandidaadid seadsid Estonia ümber püsti oma staabid ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Presidendikandidaadid Mailis Reps, Siim Kallas, Marina Kaljurand, Mart Helme ja Allar Jõks on Estonia ümbruses üles seadnud oma staabid, kus valimiskogu liikmed saavad käia jalga puhkamas ja einestamas.

Marina Kaljurand on reserveerinud Solarises asuva Komeedi kohviku, kus ta pakub valimiskogu liikmetele nii hommiku- kui lõunasööki ja võimalust mõtteid vahetada.

Mailis Reps kutsub oma toetajaid Nordea kontserdimaja fuajeesse, pakkudes seal hommikusööki ja hiljem sooja lõunat. Hommikul sai kuulata ka Repsi kõnet.

Siim Kallas on staabi üles seadnud Estonia talveaeda ja pakub seal pärast esimest hääletusvooru lõunasööki.

Allar Jõks ootab aga valimiskogu liikmeid reaalkoolis, kus pakub hommikul kohvi ja lõunal süüa. Jõksi toetajad saavad ühtlasi reaalkooli parklas tasuta parkida.

Mart Helme ootab oma toetajaid aga Estonia kontserdimaja aulas.

Täna koguneb Estonia kontserdisaali 335 valijameest, et valida presidendiks Siim Kallas, Marina Kaljurand, Mailis Reps, Mart Helme või Allar Jõks.

Valimiskogu esimene voor algab kell 12 ja teine kell 16. 

Toimetaja: Karin KoppelMerejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.