Kaljuranna kampaaniajuht: uuel kandidaadil peaks olema 68 häält ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Marina Kaljuranna kampaaniajuht Andreas Kaju ütles, et nende jaoks on hetkel presidendivalimised lõppenud. Uuel kandidaadil peaks Kaju sõnul olema 68 riigikogu liikme toetus.

"Minu isiklik arvamus on see, et järgmine kandidaat saab tekkida siis, kui parlamendierakondade esimehed tulevad ise kokku ja leiavad 68 häält ja teevad kellegile ettepaneku. Ma pole Kaljurannaga sellest rääkinud, aga see on minu enda arvamus," kommenteeris Kaju ERR-ile.

"Ükski normaalne inimene ennast praegu üles seadma ei hakka niisama," lisas ta.

Kaju rääkis, et Kaljurand läks koju puhkama ja praeguseks on kampaania lõppenud. "Mina olen enda jaoks joone alla tõmmanud ja praegu meil presidendikampaaniat ei toimu. Meie jaoks lõppesid valimised ära," lausus Kaju.

Täna valimiskogus toimunud presidendivalimistel Marina Kaljurand teise voori edasi ei saanud. Ta kogus 75 häält.

Toimetaja: Aleksander KrjukovMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.