Ikla "viinarallilt" tulnud ja avariisse sattunud autos hukkus juht ({{commentsTotal}})

{{1474791154000 | amCalendar}}

Pärnumaal Tõstamaa alevikus Varbla maanteel hukkus öösel kella nelja paiku liiklusõnnetuses 25-aastane mees.

Häirekeskus sai kell 4.16 teate, et Pärnumaal Tõstamaa alevikus Varbla maanteel on sõiduauto BMW teelt välja sõitnud. Esialgsetel andmetel tuli sõiduk Varbla poolt ning kaldus kurvis suure kiiruse tõttu vastassuuna vööndisse ja seejärel tagasi pärivööndisse, paiskudes vastu aiaposte. Juht hukkus sündmuskohal. Üks kaasreisijatest viidi haiglasse ning teine on lubatud kodusele ravile.

Pärnu politseijaoskonna juhi Andres Sinimeri sõnul on tegemist väga traagilise õnnetusega.

„Sõidukist leiti mitmeid alkohoolsete jookide pudeleid ning Samuti esialgsetel andmetel ei kasutatud sõidukis nõuetekohast turvavarustust. Suurel kiirusel kitsal asulasisesel teel kihutamine on äärmiselt vastutustundetu, kuna pannakse ohtu nii ennast kui kaasliiklejaid,“ sõnas Sinimeri. "Varbla poolt tuli auto, läks laugesse kurvi, alguses kaldus vastassuunavööndisse. Seal on selline metsaalune, mis on veidike kõgem, sattus sinna teepeenrale kõrgemale kohale, see omakorda paiskas ta oma vööndisse tagasi, seejärel vastu elektriposti ja seejärel vastu aiaposti," kirjeldas Sinimeri.

"Seejärel see masin võttis kaasa kaks silikaadist laotud väravaposti koos sepistatud rauast väravaga ja lõpetas teekonna eramaja hoovis. Autos hukkus 25-aastane Taavi. Autos oli alkoholipudeleid, üks neist tühi Viru Valge. Teame veel nii palju, et hukkunu avalikul Facebooki profiilil on kirje, et eile õhtul viibis ta Iklas niiöelda alkoholituuril. On põhjust kahtlustada, et ka juht ei olnud kaine," ütles politseijuht.

Sinimeri sõnul ei kasutatud esialgsetel andmetel sõidukis ka nõuetekohast turvavarustust. "Suurel kiirusel kitsal asulasisesel teel kihutamine on äärmiselt vastutustundetu, kuna pannakse ohtu nii ennast kui kaasliiklejaid."

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitab välja menetlus, mida juhib Lääne ringkonnaprokuratuur.

Toimetaja: Karin Koppel, Merilin PärliLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema