Ikla "viinarallilt" tulnud ja avariisse sattunud autos hukkus juht ({{commentsTotal}})

{{1474791154000 | amCalendar}}

Pärnumaal Tõstamaa alevikus Varbla maanteel hukkus öösel kella nelja paiku liiklusõnnetuses 25-aastane mees.

Häirekeskus sai kell 4.16 teate, et Pärnumaal Tõstamaa alevikus Varbla maanteel on sõiduauto BMW teelt välja sõitnud. Esialgsetel andmetel tuli sõiduk Varbla poolt ning kaldus kurvis suure kiiruse tõttu vastassuuna vööndisse ja seejärel tagasi pärivööndisse, paiskudes vastu aiaposte. Juht hukkus sündmuskohal. Üks kaasreisijatest viidi haiglasse ning teine on lubatud kodusele ravile.

Pärnu politseijaoskonna juhi Andres Sinimeri sõnul on tegemist väga traagilise õnnetusega.

„Sõidukist leiti mitmeid alkohoolsete jookide pudeleid ning Samuti esialgsetel andmetel ei kasutatud sõidukis nõuetekohast turvavarustust. Suurel kiirusel kitsal asulasisesel teel kihutamine on äärmiselt vastutustundetu, kuna pannakse ohtu nii ennast kui kaasliiklejaid,“ sõnas Sinimeri. "Varbla poolt tuli auto, läks laugesse kurvi, alguses kaldus vastassuunavööndisse. Seal on selline metsaalune, mis on veidike kõgem, sattus sinna teepeenrale kõrgemale kohale, see omakorda paiskas ta oma vööndisse tagasi, seejärel vastu elektriposti ja seejärel vastu aiaposti," kirjeldas Sinimeri.

"Seejärel see masin võttis kaasa kaks silikaadist laotud väravaposti koos sepistatud rauast väravaga ja lõpetas teekonna eramaja hoovis. Autos hukkus 25-aastane Taavi. Autos oli alkoholipudeleid, üks neist tühi Viru Valge. Teame veel nii palju, et hukkunu avalikul Facebooki profiilil on kirje, et eile õhtul viibis ta Iklas niiöelda alkoholituuril. On põhjust kahtlustada, et ka juht ei olnud kaine," ütles politseijuht.

Sinimeri sõnul ei kasutatud esialgsetel andmetel sõidukis ka nõuetekohast turvavarustust. "Suurel kiirusel kitsal asulasisesel teel kihutamine on äärmiselt vastutustundetu, kuna pannakse ohtu nii ennast kui kaasliiklejaid."

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitab välja menetlus, mida juhib Lääne ringkonnaprokuratuur.

Toimetaja: Karin Koppel, Merilin PärliMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.