Ungari võimud: Budapestis toimunud plahvatus oli sihitud politsei vastu ({{commentsTotal}})

Budapestis laupäeva õhtul toimunud plahvatus oli sihitud politsei vastu, teatas politseijuht Karoly Papp. Plahvatuses sai viga kaks korrakaitsjat.

Politseijuhi sõnul oli tegemist kuriteoga ja praegu pole märke, et rünnakuga oleks seotud mõni välismaine sõjaline rühmitus. Samas lisas ta, et see pole ka täiesti välistatud, vahendasid ERR-i teleuudised.

Esialgu pole selge, miks politseinikke rünnati. Viga sai kaks politseinikku, mõlemale tuli teha operatsioon, naispolitseinik on siiani kriitilises seisus.

Politsei on kindlaks teinud isiku, kes enne plahvatust sündmuskohal viibis ja kodanikelt palutakse abi tema leidmiseks. Teada on, et tegemist on 20- kuni 25-aastase noormehega. Tema rahvust pole avalikustatud.

Toimetaja: Laur ViirandFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.