Colombias valmistutakse rahulepingu allkirjastamiseks ({{commentsTotal}})

Colombias valmistutakse rahulepingu allkirjastamiseks, mis peaks lõpetama 52 aastat kestnud kodusõja.

Cartagenasse on saabunud Kuuba president Raul Castro, kelle juhtimisel neli aastat rahukõnelusi peeti, allkirjastamistseremoonial osaleb ka ÜRO peasekretär Ban Ki-moon, vahendasid ERR-i teleuudised.

Mässuliste rühmituse FARC liidrid saabusid Cartagenasse pärast seda, kui 200 ülestõusnute esindajat rahuleppe oma konverentsil heaks kiitsid.

Välismaiste külaliste kõrval osaleb pidulikul sündmusel üle 200 inimese, teiste seas ka üks mees, kes ootas rahukokkulepet nii väga, et võttis endale eelmisel aastal ametlikult eesnimeks Rahu Colombiale.

Toimetaja: Laur Viirand{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Merejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised