Kaljurand puhkab ja ise end enam üles ei sea ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Marina Kaljuranna presidendikampaania juht Andreas Kaju kinnitas, et Kaljurand ise end enam presidendikandidaadiks üles seadma ei lähe. Praegu on Kaljurand oma suvekodus aja maha võtnud ja mõtleb järele.

Andreas Kaju sõnul sõitis Marina Kaljurand ära oma Eesti suvekodusse, seejärel plaanib ta puhkuseks ka Eestist ära sõita.

"Ta plaanib puhata peaasjalikult ja siis vaikselt mõelda, mida edasi teha," ütles Kaju ERR-i uudisteportaalile.

Enda kandidatuuri uuesti ülesseadmise Kaljurand kampaaniajuhi kinnitusel välistab. "Enda ülesseadmist ei plaani kindlasti mitte. See on protsess, mis on praegu täielikult erakondade esimeeste käes."

Kas Kaljurand jätkab pärast puhkust diplomaatilist karjääri, pole samuti veel selge. "Kõik on võimalik, kõik on lahtine, vara on veel sellest rääkida," kinnitas Kaju.

Marina Kaljurand langes laupäeval valimiskogus konkurentsist pärast esimest hääletusvooru, kogudes 75 häält. See oli viie kandidaadi seas neljas tulemus.Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema