Kaljurand puhkab ja ise end enam üles ei sea ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Marina Kaljuranna presidendikampaania juht Andreas Kaju kinnitas, et Kaljurand ise end enam presidendikandidaadiks üles seadma ei lähe. Praegu on Kaljurand oma suvekodus aja maha võtnud ja mõtleb järele.

Andreas Kaju sõnul sõitis Marina Kaljurand ära oma Eesti suvekodusse, seejärel plaanib ta puhkuseks ka Eestist ära sõita.

"Ta plaanib puhata peaasjalikult ja siis vaikselt mõelda, mida edasi teha," ütles Kaju ERR-i uudisteportaalile.

Enda kandidatuuri uuesti ülesseadmise Kaljurand kampaaniajuhi kinnitusel välistab. "Enda ülesseadmist ei plaani kindlasti mitte. See on protsess, mis on praegu täielikult erakondade esimeeste käes."

Kas Kaljurand jätkab pärast puhkust diplomaatilist karjääri, pole samuti veel selge. "Kõik on võimalik, kõik on lahtine, vara on veel sellest rääkida," kinnitas Kaju.

Marina Kaljurand langes laupäeval valimiskogus konkurentsist pärast esimest hääletusvooru, kogudes 75 häält. See oli viie kandidaadi seas neljas tulemus.Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.