Kulka juhiks soovib teiselgi katsel saada 24 inimest ({{commentsTotal}})

Fragment kultuurkapitali logost. Autor: logo

Südaööl lõppes avalduste esitamise tähtaeg kultuurkapitali uue juhataja ametikohale kandideerimiseks, kokku andis end üles 24 soovijat.

Kui eile pärastlõunal oli kultuurkapitalile laekunud 11 kandideerimisavaldust, siis südaööks kasvas nende arv 24ni.

Kultuurkapitali kommunikatsioonispetsialist Piret Maiberg ütles ERRi portaalile, et kõik taotlused kvalifitseerusid dokumendivoorus. Nüüd valib nõukogu välja kandidaadid, kes vestlusele kutsutakse.

"Täpselt ei tea, mitu vestlusvooru tuleb. 30. septembril on nõukogu koosolek, kus nad otsustavad ära, millised kandidaadid kutsutakse vestlusele," lausus Maiberg.

Ka augustis esitas avalduse kultuurkapitali juhataja ametikohale 24 inimest, kellest vestlusvooru kutsuti viis. Juhti aga ei leitud ja kultuuriminister Indrek Saar põhjendas seda asjaoluga, et ühegi kandidaadiga ei leitud piisavat ühisosa.

Senise juhi Olavi Laido ametiaeg lõpeb 31. oktoobril.Fotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.