Tallinna kesklinnas sai kellapoe röövi käigus müüja kergelt viga ({{commentsTotal}})

Kuriteopaik Autor: Politsei
{{1475057323000 | amCalendar}}

Tallinna kesklinnas Roosikrantsi tänaval asuvas kellapoes "Šveitsi kell" vigastasid kurjategijad kolmapäeva hommikul röövimise käigus klienditeenindajat.

Politsei sai kell 10.30 teate röövimisest Roosikrantsi 11 asuvas "Šveitsi majas", kus kurjategijad ähvardasid kellapoes relvataolise esemega klienditeenindajat ning võtsid kaasa hulga väärtuslikke käekellasid ja sularaha ning põgenesid.

Klienditeenindaja viidi kergemate vigastustega tervisekontrolliks haiglasse. Rööviga tekitatud kahju on selgitamisel, ütles politsei pressiesindaja Marie Aava ERR.ee-le.

Kohapeal töötavad Põhja prefektuuri kriminalistid ning kriminaalbüroo uurijad, kes selgitavad asjaolusid ning viivad läbi esmaseid menetlustoiminguid.

Seoses kuriteoga otsib politsei taksojuhti, kes sõidab klaaskatusega helehalli Kia Ceediga ning kes võttis kolmapäeval umbes kell 10.30 Kaarli kiriku juures peale meeskliendi.

Politsei palub kuritegu näinud inimestel ja taksojuhil viivitamatult võtta ühendust Põhja prefektuuri kriminaalbürooga telefoninumbril 56 904 272 või telefonil 112.

Kriminaaluurimine käivitati karistusseadustiku röövimist käsitleva paragrahvi järgi.

Kuritegu uurib Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ja uurimist juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.