Ida-Virumaal hukkus kahveltõstuki alla jäänud poiss ({{commentsTotal}})

Ida-Virumaal Mäetagusel hukkus kolmapäeval Mäetaguse põhikooli juures kahveltõstuki alla jäänud 11-aastane poiss.

Esialgsetel andmetel jooksis poiss kella 12.55 paiku selg ees sõiduteele ning jäi seal kahveltõstuki ette ja hukkus, ütles politsei pressiesindaja Kerttu Krall ERR.ee-le.

Teadaolevalt oli poiss õues kehalise kasvatuse tunnis, mis toimus kooli muruplatsilt.

Tõstukit juhtis 23-aastane mees, kes oli kaine, kuid tal puudus vastav juhtimisõigus.

Jõhvi politseijaoskonna juht Kalle Kuusik avaldab hukkunud poisi lähedastele kaastunnet. "Liikluses võib vaid hetkeline tähelepanematus pealtnäha ohututes tingimustes tuua kaasa ülirasked tagajärjed. Lapsed ei taju liikluse ohtusid nii hästi kui täiskasvanud ja seetõttu tuleb need regulaarselt lastega üle rääkida, kuid ka ise täiskasvanuna head eeskuju näidata ning sõidukijuhina laste läheduses ettevaatlik olla," ütleb Kuusik.

Politsei käivitas juhtumi asjaolude selgitamiseks kriminaaluurimise.

Toimetaja: Marek KuulVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.