Politsei otsib eelmise nädala alguses Tartus jalakäijale otsa sõitnud autojuhti ({{commentsTotal}})

Õnnetuskoht Autor: Politsei

Politsei palub abi, et selgitada välja eelmise nädala esmaspäeva hommikul Tartus Narva maanteel eakale naisele otsa sõitnud sõiduk ja selle juht.

19. septembril kell 10.10 sai politsei väljakutse Narva maantee 107 juurde, kus teeservas lebas raskelt viga saanud 62-aastane naine.

Sündmuskoha vaatlus ning naise vigastused viitasid, et suure tõenäosusega on rasked vigastused põhjustatud kokkupõrkest sõidukiga, ütles politsei pressiesindaja Kerly Virk ERR.ee-le.

Kiirabi ja politsei kohale jõudes arvatavat otsasõitjat sündmuskohal ei olnud ning sel ajal kohapeal olnud kõrvalised inimesed ei teadnud täpsemalt öelda, kuidas õnnetus võis juhtuda.

Kiirabi viis naise haiglasse, kus ta viibib ravil seniajani.

Politsei käivitas kriminaaluurimise ning palub tunnistajate abi.

Politsei ootab teateid politsei telefonil 7 308 814, 6 123 000 või ühenduda meilitsi aadressil louna.ate@list.politsei.ee.

Toimetaja: Marek KuulFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.