Poola börsifirma Inter Cars avas Tallinnas esinduse ({{commentsTotal}})

Poola börsifirma Inter Cars Tallinna esinduse avamine 28. septembril.
Poola börsifirma Inter Cars Tallinna esinduse avamine 28. septembril. Autor/allikas: Pressimaterjalid

Täna avas Eestis uksed ettevõte Inter Cars, Kesk- ja Ida-Euroopa suurim sõidukite varuosade maaletooja.

Poola börsifirma tütarettevõte Inter Cars Eesti OÜ 1000-ruutmeetrine ladu ja esindus alustas tegevust aadressil Akadeemia tee 78, Tallinn.

Peamiselt erinevate sõidukite remondi ja hooldusteenusega tegelevatele ettevõtetele varuosade ja tarvikute pakkumist plaanitakse lähiajal laiendada Tartusse, Pärnusse ning Ida-Virumaale.

"Meie tagasihoidlik plaan on hakata Eestit vallutama, kuid seda läbi väiksemate töökodade ja tegijate – meie aitame neil oma äri edendada ning seeläbi kasvame ka ise,“ sõnas Inter Cars Eesti OÜ juhatuse liige Vadim Škatov. "Meil on kaks põhilist eelist – kaubavalik ja tarnekiirus. Inter Cars on Euroopa üks suurimaid tegijaid, pakkudes üle 1,5 miljoni tootega kaubavalikut ning teeb seda kiire logistika ja soodsa hinnaga. Usun, et ei lähe kaua aega, kui oleme ka Eestis suurte tegijate seas."

Škatovi sõnul on 60% varuosade turust Eestis kolme-nelja suurema tegija käes, kuid püüdma minnakse esialgu just seda ülejäänud osa, kus tegutseb ca 3000 väiksemat töökoda. "Tahame saada Eestis juhtivaks varuosade ja -seadmete müüjaks nii väiketöökodade kui ka põllumajandusettevõtete seas,“ märkis ta.

"Inter Carsi ärimudeli üks suurimaid trumpe on osaliselt automatiseeritud logistika, mis lubab meil suhteliselt väikese laopinnaga väga kuluefektiivselt hakkama saada – populaarsemaid tooteid tellib süsteem ise pidevalt lattu juurde, et ei tekiks vaakumit," märkis Inter Cars Eesti Mustamäe esinduse tegevjuht Rain Luik. "Kuna Riias ja Poolas asuvad suured pealaod, siis on täna õhtul tellitud osad juba homme hommikul 9-10 ajal kohal."

Inter Carsi varuosade brändide valikus on näiteks Bosch, Sachs, Valeo, SKF, Lemförder, Castrol, Mobil ja Michelin. "Hinnaga saame kõige enam võistelda just Inter Carsi omabrändi toodetega, milleks on näiteks Magnum amordid ja vedrud, ABE piduriosad ning Lauberi starterid, generaatorid ja roolilatid,“ lisas Luik.

Inter Carsi tootevalikusse kuuluvad lisaks sõiduautode, kommertsveokite ja mootorrataste varuosadele ka täis- ja poolhaagiste, busside ning põllumajandusmasinate varuosad ja tarvikud. Lisaks varuosadele müüb Inter Cars ka tuntud mootorrattaid nagu Triumph ja Ducati ning varuosi ja tarvikuid teistele mootorratastele.

Euroopas on Inter Carsil kokku üle 400 esinduse.

Toimetaja: Laur ViirandLõke ja ilm
Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil.Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil.
Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas, teel Skopjesse Euroopa olümpiakomiteede foorumile, kus valitakse Piotr Nurowski auhinna laureaat.Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas, teel Skopjesse Euroopa olümpiakomiteede foorumile, kus valitakse Piotr Nurowski auhinna laureaat.
Kelly Sildaru kandideerib järjekordsele spordiauhinnale

Kelly Sildaru kandideerib tänavu USA telekanalil ABC mainekale ESPY (Excellence in Sports Performance Yearly Award) auhinnale.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

"Naabrist parem" produtsent Jaanus Saar koos sisearhitekti Aljonaga"Naabrist parem" produtsent Jaanus Saar koos sisearhitekti Aljonaga
TV3 tõsielusaates osalenu süüdistab produtsenti hämarates tehingutes

Üle mitme aasta tõi TV3 eelmisel kevadhooajal tagasi eetrisse tõsielusaate "Naabrist parem", kus saates osalejad panid end proovile korteriehituses ning püüdsid võita televaatajate südamed. Saate osalise väitel oli kaadri taga toimuv isegi põnevam ja konfliktsem kui see, mis saatesse jõudis.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Keila raudteejaam.Keila raudteejaam.
Haldusreformi komisjon: valitsus peaks kaaluma Keilale erandi tegemist

Haldusreformi Põhja- ja Lõuna-Eesti piirkondlik komisjon leidsid teisipäevastel koosolekutel, et valitsusel tuleks kaaluda Keilale erandi andmist ning ehkki eelistatud oleks Luunja ühinemine Tartu linnaga ja Nõo ühinemine Elvaga, peaks teise variandina kaaluma ka nende ühinemise lõpetamist.

Uuendatud: 22:08 
On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema