Liikluses sai viga kaks inimest ning üks hukkus ({{commentsTotal}})

Politseiauto.
Politseiauto. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Kolmapäeval juhtus üle Eesti kolm liiklusõnnetust, milles sai kaks inimest vigastada ning üks inimene hukkus.

Kell 12.46 juhtus ränk liiklusõnnetus Ida-Virumaal Mäetaguse vallas Mäetaguse alevikus Mäetaguse põhikooli juures Kooli tänaval, kus vastava kategooria sõiduki juhtimisõiguseta kahveltõstukit Manitou juhtinud 23-aastane mees sõitis otsa ootamatult selg eest sõiduteele jooksnud 11-aastasele poisile, kes hukkus.

Kell 17.50 juhtus liiklusõnnetus Rakveres Vallikraavi ja Linnuse tänava ristmikul, kus Toyota Aurise roolis olnud 49-aastane naine ei andnud teed sõidueesõigusega mopeedile TMC Classic, mida juhtis 35-aastane naine. Mopeedijuht toimetati Rakvere haiglasse.

Kell 20.08 juhtus liiklusõnnetus Raplamaal Rapla vallas Tallinna-Rapla-Türi maantee 39. kilomeetril, kus 57-aastane mees juhtides puidukoormaga haagisveokit Scania R500 sõitis sirgel teelõigul teelt välja ja paiskus küljele. Juht toimetati Paide haiglasse.

Toimetaja: Marek KuulMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema