Simson: Savisaar peaks mõtlema, keda usaldada oma tööd jätkama ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Riigikogu Keskfraktsiooni esimees Kadri Simson usub, et 5. novembril Paides toimuval kongressil valitakse Keskerakonnale uus esimees.

"Aeg teeb oma töö. Väga paljud erakonna liikmed, kes eelmisel kongressil arvasid, et Savisaarele tuleb anda lisa-aasta, leiavad nüüd, et see aasta on erakonna jaoks olnud kaotatud. Muutuste poolt on märksa rohkem inimesi kui aasta tagasi," rääkis Simson usutluses Maalehele.

Simsoni arvates peaks Savisaar oma positsiooni parteis loovutama.

"Kui sa oled juba 66-aastane, siis peab mõtlema ka selle peale, keda usaldada oma tööd jätkama," märkis ta ja leidis, et Edgar Savisaar oleks väga huvitav memuaarikirjanik ja tal oleks Eesti ajalookirjanduses veel palju anda.

Simsoni kinnitusel maksaks partei Savisaarele palka edasi ka pärast uue esimehe valimist.

"Jah, me maksame Edgar Savisaarele tasu, katame tema õigusabikulud, me tasume tema bussi eest ning ka tema bussijuhi töötasu tuleb erakonnalt," märkis Simson.

Toimetaja: Marek KuulKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.