Jürgen Ligi kohtub Soomes Timo Soiniga ({{commentsTotal}})

Põlissoomlaste juht Timo Soini. Autor: TASS/Scanpix

Välisminister Jürgen Ligi sõidab reedel visiidile Soome, kus on kavas kohtumised president Sauli Niinistö, parlamendi spiikri Maria Lohela ja välisministri Timo Soiniga.

Kohtumistel räägitakse Eesti ja Soome suhetest, Läänemere piirkonna julgeolekust, koostööst Euroopa Liidus, sealhulgas Euroopa tulevikust, rändekriisist ning samuti Eesti EL-i eesistumisest. Rahvusvahelistest teemadest tulevad kõne alla suhted Venemaaga, olukord Ukrainas, Türgis ja Süürias ning koostöö rahvusvahelistes organisatsioonides, teatas Eesti välisministeerium.

Tegevist on hiljiti välisministri ametisse asunud Ligi teise välisvisiidiga. Esimese visiidi tegi ta koos Läti ja Leedu kolleegiga 25.-27. septembrini Islandile, kus tähistati 25 aasta möödumist diplomaatiliste suhete sisse seadmisest Islandi ning Eesti, Läti ja Leedu vahel.

Toimetaja: Indrek KuusVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.