Jürgen Ligi kohtub Soomes Timo Soiniga ({{commentsTotal}})

Timo Soini
Timo Soini Autor/allikas: TASS/Scanpix

Välisminister Jürgen Ligi sõidab reedel visiidile Soome, kus on kavas kohtumised president Sauli Niinistö, parlamendi spiikri Maria Lohela ja välisministri Timo Soiniga.

Kohtumistel räägitakse Eesti ja Soome suhetest, Läänemere piirkonna julgeolekust, koostööst Euroopa Liidus, sealhulgas Euroopa tulevikust, rändekriisist ning samuti Eesti EL-i eesistumisest. Rahvusvahelistest teemadest tulevad kõne alla suhted Venemaaga, olukord Ukrainas, Türgis ja Süürias ning koostöö rahvusvahelistes organisatsioonides, teatas Eesti välisministeerium.

Tegevist on hiljiti välisministri ametisse asunud Ligi teise välisvisiidiga. Esimese visiidi tegi ta koos Läti ja Leedu kolleegiga 25.-27. septembrini Islandile, kus tähistati 25 aasta möödumist diplomaatiliste suhete sisse seadmisest Islandi ning Eesti, Läti ja Leedu vahel.

Toimetaja: Indrek KuusLõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema