Tervise Arengu Instituut otsib uut direktorit ({{commentsTotal}})

Autor: AFP/Scanpix

Tervise Arengu Instituudi (TAI) teadusnõukogu kuulutas välja konkursi instituudile uue direktori leidmiseks, kuna aastaid sellel kohal olnud Maris Jesse läks augustis tööle sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsleriks.

Konkursikuulutuses seisab, et eduka kandideerimise eelduseks TAI direktori kohale on akadeemiline kõrgharidus, suure organisatsiooni ja rahvusvaheliste programmide juhtimise kogemus, tervishoiualene töökogemus , head teadmised teadus- ja arendustegevuse korraldamisest ning eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel.

Konkursile saab dokumenete esitada 21. oktoobrini, tööleping konkursi võitjaga sõlmitakse kuni viieks aastaks.

TAI on valitsuse asutatud teadus- ja arendusasutus, mis kogub, ühendab ja pakub erinevatest allikatest pärit usaldusväärset üleriigilist teavet Eesti rahvastiku tervise kohta. Asutus tegeleb rahvatervishoiu teadustöö ning tervise edenduse ja haiguste ennetusprogrammide ja -tegevuste väljatöötamise ning elluviimisega ning vastutab Eesti riikliku tervisestatistika ning kuue rahvastikupõhise registri ja andmekogu haldamise eest.

Toimetaja: Indrek KuusMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.