Riigikogus tõstatus idee taastada kaubalaevade register ({{commentsTotal}})

Riigikogus toimus täna merendusteemaline arutelu riiklikult tähtsa küsimusena, kus tõstatati taas idee kaubalaevade registri taastamisest.

Praegu ei sõida Eesti lipu all ühtegi üle 500-tonnise kogutonnaažiga kaubalaeva, ehkki Eesti päritolu omanikele kuulub selliseid aluseid umbes kuuskümmend, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Arutelu initsiaatori Artur Talviku (Vabaerakond) sõnul oleks vaja tuua merenduse riiklik korraldamine ühe ametkonna alla.

"Tehti ettepanek luua merendusadministratsioon otsealluvusega peaministrile, et läbi selle ka jõudu taastada," sõnas Talvik.

Toimetaja: Karin KoppelLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.