Keskkonnaamet ei kooskõlastanud Tallinna Reidi tee ehitusluba ({{commentsTotal}})

Keskkonnaamet jättis kooskõlastamata paljuvaieldud Tallinna mereäärse Reidi tee ehitusloa.

Otsus puudutab Jõe tänavast Russalka ristmikuni kavandatud teelõiku. Keskkonnaameti jaoks ei ole projekt piisavalt selge ja põhjalik. Näiteks ei ole ameti jaoks selge, mil määral täpselt mereala täidetakse ja milline on selle mõju liiva liikumisele sadama sissesõiduteele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Samuti tahab keskkonnaamet täpsemalt teada teeehituse mõju Kadrioru pargile ja seda, kuidas haljastust säilitatakse.

Tallinna linnavalitsus lubab viidatud puudustega tegelda ja siis ehitusloa taotluse uuesti esitada.

"Ma arvan esimese hooga nii põgusalt peale vaadates, et tegemist on rohkem täpsustamisega, kuigi seal soovitakse ka ühte uuringut, et me täiendavalt läbi viiks," kommenteeris Tallinna linnapea kohusetäitja Taavi Aas.

"Kuna see puudutab teetrassi ainult ühte otsa, kesklinnapoolset osa need märkused ei puuduta, /.../siis me peame mõtlema sellele, kas jagada tööd etappideks. Alustada kesklinna poolt, kus probleeme ei ole ja paralleelselt tegeleda sellega, et täita need märkused, mis keskkonnaamet on meile esitanud," lisas ta.

Toimetaja: Aleksander KrjukovLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.