Keskkonnaamet ei kooskõlastanud Tallinna Reidi tee ehitusluba ({{commentsTotal}})

Keskkonnaamet jättis kooskõlastamata paljuvaieldud Tallinna mereäärse Reidi tee ehitusloa.

Otsus puudutab Jõe tänavast Russalka ristmikuni kavandatud teelõiku. Keskkonnaameti jaoks ei ole projekt piisavalt selge ja põhjalik. Näiteks ei ole ameti jaoks selge, mil määral täpselt mereala täidetakse ja milline on selle mõju liiva liikumisele sadama sissesõiduteele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Samuti tahab keskkonnaamet täpsemalt teada teeehituse mõju Kadrioru pargile ja seda, kuidas haljastust säilitatakse.

Tallinna linnavalitsus lubab viidatud puudustega tegelda ja siis ehitusloa taotluse uuesti esitada.

"Ma arvan esimese hooga nii põgusalt peale vaadates, et tegemist on rohkem täpsustamisega, kuigi seal soovitakse ka ühte uuringut, et me täiendavalt läbi viiks," kommenteeris Tallinna linnapea kohusetäitja Taavi Aas.

"Kuna see puudutab teetrassi ainult ühte otsa, kesklinnapoolset osa need märkused ei puuduta, /.../siis me peame mõtlema sellele, kas jagada tööd etappideks. Alustada kesklinna poolt, kus probleeme ei ole ja paralleelselt tegeleda sellega, et täita need märkused, mis keskkonnaamet on meile esitanud," lisas ta.

Toimetaja: Aleksander KrjukovKeskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.Keskerakondlaste eraldi valimisnimekirja esialgu ei tule.
Savisaare ja Toomi valimisliitu esialgu ei tule

Edgar Savisaare toetajad andsid kolmapäeval pressikonverentsi, mis algselt oli mõeldud uue valimisliidu tutvustamiseks. Selgus aga, et praegu nimekirja ei tule ja nädala jooksul proovitakse Jüri Ratasega läbi rääkida. Valimisnimekiri ise on juba valmis.

Uuendatud: 21:30 
Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.Küberrünnaku tõttu on kõik Ehituse ABC poed suletud.
Rahvusvahelise küberrünnaku tõttu suleti kõik Ehituse ABC poed

Ulatuslik rahvusvaheline küberrünnak, mis sai alguse nädala algul, on jõudnud otsapidi ka Eestisse: Ehituse ABC kõik poed suleti kolmapäeval, kuni küberrünnakust häiritud süsteemid taas tööle saadakse.

Uuendatud: 18:34 
M. patachonica kunstniku nägemuses.M. patachonica kunstniku nägemuses.
Geeniteadlased lahendasid Darwini nõutuks jätnud 200-aastase mõistatuse

Mõnikord on reaalsus väljamõeldistest veidram. Ühekorraga ninasarvikut, pikakaelalist laamat ja londiga tapiiri meenutava Lõuna-Ameerikast leitud olendi säilmed panid kukalt kratsima isegi Charles Darwini. Teadlastel on õnnestunud nüüd järjestada osa looma DNA-st ja välja selgitada liigi päritolu.

Tommy CashTommy Cash
Tommy Cash soovib Õllesummeri lava taha valget sisustust ja ülikallist šampanjat

8. juulil astub Tommy Cash Õllesummeril üles oma seni suurima live-kontserdiga Eestis. Oma lavataguste nõudmistega teeb räppar aga omamoodi ajalugu.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics