Volikogu keskfraktsiooni esimees: meid erakonna sisetüli ei mõjuta ({{commentsTotal}})

Volikogu esimees Kalev Kallo ja Toivo Tootsen. Autor: Scanpix

Tallinna linnavolikogu keskfraktsiooni esimehe Toivo Tootseni sõnul pole Keskerakonna praegune sisetüli munitsipaalpoliitika ajamist kuidagi mõjutanud.

"Meil mingeid jõujooni kummagi leeri kasuks ei ole ja pole sellest tülist isegi juttu olnud," ütles Tootsen reedel ERR-ile.

Ta lisas, et põhjus kokku hoida on väga lihtne, kuna ollakse võimul ja koos linnavalitusega aetakse ühte asja ning kohalikel valimistel tahetakse ikka ja alati rohkem hääli saada. "Seetõttu pole näiteks keskfraktsiooni lagunemine meist ühegi huvides," sõnas Tootsen.

46-liikmelise keskfraktsiooni esimees Tootsen ütles, et ametist tagandatud linnapea, Keskerakonna esimees Edgar Savisaar pole temale kordagi andnud suuniseid, et mismoodi mingi küsimus tuleb lahendada või nõudnud mõne otsuse läbisurumist.

"See, kas mõni fraktsiooni inimene on nüüd Keskerakonnas ühel või teisel poolel ei takista meid linnas koos ühist asja ajamast," tähendas Tootsen. "Toompea mured meid otseselt ei puuduta."

Toimetaja: Indrek KuusFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.