Rehvide käitlemise hange peatati ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Vanarehvide käitlemise hange on peatatud. Keskkonnainspektsiooni korraldatud rehvide taaskasutuse hankekonkursi võitis Ragn-Sells, kuid hankel osalenud Paikre vaidlustas otsuse, mistõttu kuni vaide lahendamiseni on hange peatunud.

Hange puudutab Tartumaal Raadil ja Reolas ning Harjumaal Lool asuvate rehvihunnikute taaskasutusse suunamist, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.