Padar: prioriteet on praegu Virtsu-Kuivastu liin ({{commentsTotal}})

TS Laevade juht Kaido Padar kinnitas, et praegu on uuel operaatoril prioriteet Virtsu-Kuivastu liinil kõik toimima saada ning ettevõte valmistub tuleval nädalal toimuvaks Saaremaa ralliks.

Kui laupäeva õhtupoolikul tekkis Virtsus taas pikk autode järjekord, siis õhtuks oli Padari kinnitusel olukord väga rahulik.

"Äsja lugesin üle - 30 autot. Harilaid jõudis sisse, plats saab puhtaks. Päeval, jah, oli kuni neljatunnine järjekord. Suutsime selle kenasti päeva jooksul ära klaarida. Nii et hetkel on kõigis neljas sadamas - Virtsus, Kuivastus, Rohukülas, Heltermaal - olukord hästi stabiilne ja samas jätkub töö uute süsteemide paigaldamisega," rääkis Padar "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus.

Tema sõnul on siiani suurim katsumus olnud reede õhtu, mil praamiliiklust häiris torm.

"Suurim katsumus oli reede õhtu, kui koostöös Saaremaa Laevakompanii ja majandusministeeriumiga lahendasime niiöelda tormijärgseid kahjusid, et kõik inimesed saaksid kenasti üle ja meie saaks hakata uute süsteemide paigaldamisega peale," ütles ta.

Padar kinnitas, et pühapäeval on parvlaev Ionas kindlasti liinil, kuid remondis oleva Hiiumaa osas ootab ta veel viimaseid teateid.

Tuleval nädalal paneb praamiliikluse proovile Saaremaa ralli. Padar kinnitas, et nädalaga saab kõik korda ja ralliks valmistutakse.

"Prioriteet ongi praegu Virtsu-Kuivastu. Alates 5. oktoobrist on jälle mahud üleval, nii et me valmistume Saaremaa ralliks," rääkis Padar.

1. oktoobrist võttis TS Laevad üle mandri ja suursaarte vaheliste laevaliinide opereerimise. Reisijatele on uus ka piletimüügisüsteem.

Toimetaja: Merili NaelFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.