Padar: prioriteet on praegu Virtsu-Kuivastu liin ({{commentsTotal}})

TS Laevade juht Kaido Padar kinnitas, et praegu on uuel operaatoril prioriteet Virtsu-Kuivastu liinil kõik toimima saada ning ettevõte valmistub tuleval nädalal toimuvaks Saaremaa ralliks.

Kui laupäeva õhtupoolikul tekkis Virtsus taas pikk autode järjekord, siis õhtuks oli Padari kinnitusel olukord väga rahulik.

"Äsja lugesin üle - 30 autot. Harilaid jõudis sisse, plats saab puhtaks. Päeval, jah, oli kuni neljatunnine järjekord. Suutsime selle kenasti päeva jooksul ära klaarida. Nii et hetkel on kõigis neljas sadamas - Virtsus, Kuivastus, Rohukülas, Heltermaal - olukord hästi stabiilne ja samas jätkub töö uute süsteemide paigaldamisega," rääkis Padar "Aktuaalsele kaamerale" antud intervjuus.

Tema sõnul on siiani suurim katsumus olnud reede õhtu, mil praamiliiklust häiris torm.

"Suurim katsumus oli reede õhtu, kui koostöös Saaremaa Laevakompanii ja majandusministeeriumiga lahendasime niiöelda tormijärgseid kahjusid, et kõik inimesed saaksid kenasti üle ja meie saaks hakata uute süsteemide paigaldamisega peale," ütles ta.

Padar kinnitas, et pühapäeval on parvlaev Ionas kindlasti liinil, kuid remondis oleva Hiiumaa osas ootab ta veel viimaseid teateid.

Tuleval nädalal paneb praamiliikluse proovile Saaremaa ralli. Padar kinnitas, et nädalaga saab kõik korda ja ralliks valmistutakse.

"Prioriteet ongi praegu Virtsu-Kuivastu. Alates 5. oktoobrist on jälle mahud üleval, nii et me valmistume Saaremaa ralliks," rääkis Padar.

1. oktoobrist võttis TS Laevad üle mandri ja suursaarte vaheliste laevaliinide opereerimise. Reisijatele on uus ka piletimüügisüsteem.

Toimetaja: Merili NaelJogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas, teel Skopjesse Euroopa olümpiakomiteede foorumile, kus valitakse Piotr Nurowski auhinna laureaat.Kelly Sildaru Tallinna lennujaamas, teel Skopjesse Euroopa olümpiakomiteede foorumile, kus valitakse Piotr Nurowski auhinna laureaat.
Kelly Sildaru kandideerib järjekordsele spordiauhinnale

Kelly Sildaru kandideerib tänavu USA telekanalil ABC mainekale ESPY (Excellence in Sports Performance Yearly Award) auhinnale.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

"Naabrist parem" produtsent Jaanus Saar koos sisearhitekti Aljonaga"Naabrist parem" produtsent Jaanus Saar koos sisearhitekti Aljonaga
TV3 tõsielusaates osalenu süüdistab produtsenti hämarates tehingutes

Üle mitme aasta tõi TV3 eelmisel kevadhooajal tagasi eetrisse tõsielusaate "Naabrist parem", kus saates osalejad panid end proovile korteriehituses ning püüdsid võita televaatajate südamed. Saate osalise väitel oli kaadri taga toimuv isegi põnevam ja konfliktsem kui see, mis saatesse jõudis.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Keila raudteejaam.Keila raudteejaam.
Haldusreformi komisjon: valitsus peaks kaaluma Keilale erandi tegemist

Haldusreformi Põhja- ja Lõuna-Eesti piirkondlik komisjon leidsid teisipäevastel koosolekutel, et valitsusel tuleks kaaluda Keilale erandi andmist ning ehkki eelistatud oleks Luunja ühinemine Tartu linnaga ja Nõo ühinemine Elvaga, peaks teise variandina kaaluma ka nende ühinemise lõpetamist.

Uuendatud: 22:08 
On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema