Lätisse sisserännanutest on suurem enamus mehed ({{commentsTotal}})

Migrandid Kreekas. Autor: Marko Djurica/Reuters/Scanpix

Lätisse eelmisel aastal sisserännanud 9479 inimesest on 5580 mehed ja 3899 naised.

Saabunutest vanuses 25-29 on 812 mehed ja 626 naised ja vanuserühmas 30-35 798 mehed ja 621 naised.

Septembri alguses teatas Läti telekanal LTV, et pea kõik Euroopa Liidu ümberpaigutamiskava alusel vastu võetud pagulased on Lätist lahkunud. Telekanali andmetel on Läti ümberpaigutamiskava alusel vastu võetud varjupaigataotlejatest andnud rahvusvahelist kaitset 23-le, kellest 21 viibib nüüdseks Saksamaal.

Toimetaja: Merili Nael

Allikas: BNSVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.