Alluv süüdistab Soome tolliameti juhti töökiusamises ({{commentsTotal}})

Töökiusamise üheks peamiseks põhjuseks on negatiivset käitumist salliv organisatsioonikultuur. Autor: Tim Lydy/Creative Commons

Alluv süüdistab Soome tolliameti juhti Antti Hartikainenit töökiusamises, vastav avaldus on tehtud rahandusministeeriumi riigisekretärile.

Hartikaineni väidetava töökiusamise kohta tegi teate tolliameti töötervishoiu ja tööohutuse eest vastutav sotsiaalpsühholoog, vahendas Yle.

Väidetavalt on tollijuht pikka aega raskendanud ja seganud oma alluval täita töökohustusi, avalikult kritiseerinud tema töötulemusi ning keeldunud temaga otsesest tööalasest suhtlusest.

Riigisekretär Martti Hetemäki kinnitusel on juhtumi selgitamiseks käivitatud menetlus.

Rahvusvahelise definitsiooni kohaselt on töökiusamine vaenulik ja ebaeetiline suhtumine ja käitumine ühe või mitme töötaja suhtes, kes selle tõttu on kaitsetus olukorras.

Töökiusamisena kvalifitseeritakse korduvad ja regulaarsed tegevused, mis ilmnevad vähemalt kord nädalas ja pika perioodi vältel, ühekordne konflikt ei ole töökiusamine.

Toimetaja: Marek KuulTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.