Mees pussitas joomingul kaaslase surnuks ({{commentsTotal}})

Politseiauto. Autor: Postimees/Scanpix

Jõgevamaal Põltsamaa vallas pussitas mees reedel joomingul tekkinud tülis surnuks oma joomakaaslase.

Politsei teatel lõi 30-aastane mees Adavere alevikus ühise alkoholitarvitamise käigus 37-aastast meest noaga.

Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse, kuid tema vigastused osutusid niivõrd tõsisteks, et meedikutel ei õnnestunud tema elu päästa.

Politsei pidas pussitaja kuriteos kahtlustatavana kinni.

Kriminaaluurmine käivitati esialgu karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb raske tervisekahjustuse tekitamisega ettevaatamatusest kannatanu surma põhjustamist.

Toimetaja: Marek KuulRIA: küberkelmuste osakaal on ületamas traditsiooniliste kelmuste arvu

Eestis on küberkelmuste osakaal ja juurdekasv ületamas traditsioonilisel viisil toime pandud kelmuste arvu ning suur osa sellistest kuritegudest jääb varjatuks, rääkis riigi infosüsteemide ameti (RIA) juhtivanalüütik Kadri Kaska küberturvalisusraporti esitlusel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.