Moldova parlamendispiiker süüdistab Venemaad valimistesse sekkumises ({{commentsTotal}})

Moldova valimised. Autor: Reuters/Scanpix

Moldova parlamendi spiiker süüdistas Venemaad presidendivalimiste eel riigi siseasjadesse sekkumises.

Parlamendi esimehe Andrian Candu sõnul on valitsus seisukohal, et "venelased rahastavad erakondi ja poliitilisi liidreid" ning toetavad valitsusvastaseid meeleavaldusi.

Candu arutab Washingtonis Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) ja välisministeeriumi esindajatega Moldova poliitilist ja majandusolukorda enne 30. oktoobri valimisi.

Arvamusküsitlusi juhib Moskvaga tihedamaid suhteid pooldav sotsialist Igor Dodon.

Candu ütles teisipäeval uudisteagentuurile Associated Press, et Venemaa manipuleerib ajakirjandusega ja teeb propagandat.

Allikas: AP-BNSFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.