Marina Kaljuranna tulevikuplaanides pole veel selgust ({{commentsTotal}})

Autor: Siim Lõvi /ERR

Endise välisministri Marina Kaljuranna presidendikampaania meeskonda vedanud Andreas Kaju sõnul ei ole Kaljurand tema teada veel oma tulevikuplaane paika pannud.

Kaju vastas ERRi portaali küsimusele, kas ta on kursis Kaljuranna edasiste plaanidega, nüüd kus endine presidendikandidaat on saanud veidi aega järele mõelda, et tal pole sellest aimugi.

"Minu teada pole ka tal endal veel, kiiret pole," lisas endine kampaaniajuht.

Pärast presidendivalimiste nurjumist valimiskogus sõitis Kaljurand oma suvekoju ning pidi seejärel Eestist ära sõitma. Kas tal on kavas diplomaatilist karjääri jätkata, ei osanud Kaju ka toona öelda ja märkis, et kõik on võimalik ja lahtine.

Marina Kaljuranda ERRil telefonitsi tabada ei õnnestunud.Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.