Küsitluste järgi on Leedu parlamendivalimiste soosikud sotsiaaldemokraadid ({{commentsTotal}})

Leedus algas parlamendivalimiste kahepäevane eelhääletus. Valimiste esimene voor on pühapäeval. Viimaste küsitluste põhjal on suurim lootus võita peaminister Algirdas Butkeviciuse juhitud sotsiaaldemokraatidel.

Samas on vahe kahe järgmise erakonnaga ehk Talurahva ja Roheliste Liidu ning Isamaaliidu/Kristlike demokraatidega on vaid kaks protsenti, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Inimesed saavad valida 14 erakonna vahel.

Toimetaja: Aleksander KrjukovTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.