Politsei otsib alates maist kadunud 16-aastast Kristiinat ({{commentsTotal}})

Kristiina Autor: Politsei

Politsei otsib jätkuvalt alates maiskuust kadunud 16-aastast Kristiinat, kes ei naasnud kodukülastuse järgselt Maarjamaa hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskusesse.

Kuigi neiu täpne asukoht on teadmata, õnnestus noorsoopolitseinikul temaga telefoni ja sotsiaalmeedia vahendusel suhelda.

Viimasel ajal pole Kristiinaga aga ühendust saadud ning ta pole ka lastekodusse naasnud. Suvekuudel märgati neiut liikumas Harjumaal Kernu vallas.

Korrakaitsjad on lähedastelt ja sõpradelt neiu liikumissuundade ja paiknemise kohta infot kogunud ja tema võimalikke viibimispaike kontrollinud, kuid teda tabada ei ole õnnestunud.

Politsei palub inimeste tähelepanekuid Kristiina osas, kuna tal võib olla sõltuvusprobleem ning meelemürke tarbides võib tema elu ja tervis olla ohus.

Kõhna kehaehitusega Kristiina on ligi 165 cm pikk ning tal on keskmist kasvu pruunid juuksed. Neiu on ka varem ära jooksnud ning liigub peamiselt Harjumaal.

Kõigil, kellel on infot Kristiina asukoha kohta, palub politsei võtta ühendust telefoninumbril 6 728 300 või 112.

Toimetaja: Marek KuulKotsar näeb tänu finaalturniirile jõudmisele üle pika aja enda vanemaid

Eesti korvpalluri Maik-Kalev Kotsari ülikooli South Carolina edutee USA üliõpilasmeistrivõistluste finaalturniiril jätkus, kui kaheksa tugevama hulgas alistati Florida ülikool 77:70 (33:40).

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.