Politsei otsib alates maist kadunud 16-aastast Kristiinat ({{commentsTotal}})

Kristiina
Kristiina Autor/allikas: Politsei

Politsei otsib jätkuvalt alates maiskuust kadunud 16-aastast Kristiinat, kes ei naasnud kodukülastuse järgselt Maarjamaa hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskusesse.

Kuigi neiu täpne asukoht on teadmata, õnnestus noorsoopolitseinikul temaga telefoni ja sotsiaalmeedia vahendusel suhelda.

Viimasel ajal pole Kristiinaga aga ühendust saadud ning ta pole ka lastekodusse naasnud. Suvekuudel märgati neiut liikumas Harjumaal Kernu vallas.

Korrakaitsjad on lähedastelt ja sõpradelt neiu liikumissuundade ja paiknemise kohta infot kogunud ja tema võimalikke viibimispaike kontrollinud, kuid teda tabada ei ole õnnestunud.

Politsei palub inimeste tähelepanekuid Kristiina osas, kuna tal võib olla sõltuvusprobleem ning meelemürke tarbides võib tema elu ja tervis olla ohus.

Kõhna kehaehitusega Kristiina on ligi 165 cm pikk ning tal on keskmist kasvu pruunid juuksed. Neiu on ka varem ära jooksnud ning liigub peamiselt Harjumaal.

Kõigil, kellel on infot Kristiina asukoha kohta, palub politsei võtta ühendust telefoninumbril 6 728 300 või 112.

Toimetaja: Marek KuulAnne ReiAnne Rei
UEFA nimetas Anne Rei naiste jalgpalli komitee juhiks

Euroopa jalgpalli katusorganisatsioon UEFA nimetas naiste jalgpalli komitee juhiks Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) peasekretäri Anne Rei. Varasemalt oli Rei sama komitee aseesinaine.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema