Viljandimaal kadunuks jäänud mees leiti rabast surnuna ({{commentsTotal}})

Raba (pilt on illustratiivne) Autor: Postimees/Scanpix

Suurte jõududega politsei poolt Soomaal otsitud eakas mees leiti neljapäeva pärastlõunal rabast surnuna.

"Täna jätkasid lähedased ühes vabatahtlikega Soomaa rabamassiividel kadunuks jäänud Tõnise otsinguid. Pärastlõunal jõudsid otsijad rabalaukani, kust Tõnis üles leiti, kuid kahjuks surnuna," ütles Viljandi patrullitalituse juht Alar Sadam, avaldades politsei poolt sügavat kaastunnet Tõnise lähedastele. Politsei teatas, et 78-aastase mehe täpse surma põhjuse selgitab kohtuarstlik lahang.

Kuus päeva otsisid meest kaitseliitlased, politsei-ja piirivalveameti lennusalk, koertega otsingurühmad ja kohalikud elanikud. ning kõiki teisi möödunud kuue päeva vältel maastikuotsingul abis olnud inimesi.  

Politsei abi Tõnise asukoha tuvastamisel palus tema lähedane, kelle sõnul pidanuks Tõnis täna hommikul minema Viljandimaal Tänassilma kanti jahile, kuid mees sinna ei jõudnud. Lähedaste mure on seda suurem, et Tõnis lahkus kodust küll oma tavapärases jahiriietuses, ent relva ega jahitunnistust ta kaasa ei võtnud.

Politsei kogus infot mehe tuttavatelt, kelle hinnangul olevat Tõnis kodust lahkumise eel käitunud kahtlaselt. Teada on, et Tõnis kurtis eelnevalt oma tervisliku seisundi pärast, mistõttu ei saa välistada, et ta võib kõrvalist abi vajada. Seda enamgi püüdsid lähedased ja tuttavad täna jooksvalt Tõnisega telefonitsi ühendust saada, kuid mehe mobiiltelefon on välja lülitatud ning tema asukohta pole seega võimalik positsioneerida.

Toimetaja: Indrek KuusVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.