Suri reisija, kelle terviserikke tõttu pöördus Tallinki kiirlaev tagasi sadamasse ({{commentsTotal}})

Superstar Autor: Siim Lõvi /ERR

Tallinki kiirlaev Superstar pöördus täna reisija terviserikke tõttu tagasi sadamasse. Reisija suri vaatamata meedikute sekkumisele.

Ettevõte teatas, et meedikud võitlesid Tallinna Sadamasse tagasi pöördunud kiirlaeva Superstari terviserikkega reisija elu eest ligi 1,5 tundi, kuid paraku reisija suri.

Sellega seoses viibis laeva väljumine samuti 1,5 tundi ning see mõjutab ka järgmisi tänaseid antud laeva väljumisi.

Reisijad, kes on ostnud tänaseks piletid Superstari väljumistele kell 19.30 Tallinnast ja 22.30 Helsingist, saavad sadamasse tulla tund tavapärasest hiljem.

Uued kinnitatud väljumiste ajad on kell 20.40 Tallinnast ja 23.25 Helsingist. Nende reisijatega võetakse ses osas ka täiendavalt ühendust.

Toimetaja: Aleksander KrjukovFotod ja video: soomuskool viis läbi esimesed CV9035 lahinglaskmised

1. jalaväebrigaadi soomuskool viis sel nädalal keskpolügoonil läbi esimesed jalaväe lahingumasina CV9035EE lahinglaskmised, millest võttis osa kakskümmend masinameeskonna kursusel õppivat Scoutspataljoni A-kompanii kaitseväelast.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.