Saaremaa ralli toob mitmeid liikluspiiranguid ({{commentsTotal}})

Saaremaa ralli

Saaremaa ralli tõttu on reedel ja laupäeval Saare maakonnas kehtestatud mitmeid liikluspiiranguid.

Saare maakonnas on reedel Saaremaa ralli tõttu liiklusele suletud kell 16.30-21.15 Mustjala-Kihelkonna-Tehumardi maantee kilomeetritel 33,7-34,9 Tõnuma-Kotlandi lõigul ja viis esimest kilomeetrit Kotlandi-Koki maanteest.

Kell 17-21.45 on suletud Lõmala-Kaugatoma maantee esimesed 10,8 kilomeetrit. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Laupäeval on liiklusele suletud kell 7.45-12.15 Pahapilli-Panga maantee Pahapillis ja Orissaare-Leisi-Mustjala maantee Liiküla-Pahapilli lõigul ning kell 11.30-15.45 Mustjala-Kihelkonna-Tehumardi maantee Lümandas ja kell 15-19 Mustjala-Kihelkonna-Tehumardi maantee Tõnuma-Kotlandi lõigul ja Kotlandi-Koki maantee esimesed viis kilomeetrit. Kell 15.30-19.30 on liiklusele suletud Lõmala-Kaugatoma maantee esimesed 10,8 kilomeetrit. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Muud liikluspiirangud

Harjumaal Järveküla-Jüri tee kilomeetritel 0,6-2,9 Peetri alevikus alustatakse reedel jalgratta- ja jalgtee ehitusega.

Töötsoonis piiratakse ehituse ajal kiirust, töövälisel ajal kiirust ei piirata. Üks sõidusuund on suletud, liiklust korraldatakse fooridega. Ligikaudne ooteaeg on kolm minutit.

Raplamaal Tallinna-Rapla-Türi maantee 42,8. kilomeetril on seoses raudtee remondiga liiklusele suletud laupäeval kella 11-st kuni pühapäeval kella 24-ni Aranküla raudteeülesõidukoht. Ümbersõit on korraldatud kõrval oleva ajutise ümbersõidutee kaudu.

Toimetaja: Marek KuulMiks sügavaid poliitilisi veendumusi on raske kõigutada

Ajakirja Nature Scientific Reports uurimus viitab sellele, et kui inimeste sügavaid poliitilisi veendumusi kahtluse alla seatakse, muutuvad aktiivsemaks emotsioonide ja sisemise tunnetusega seotud ajustruktuurid. Emotsioonide eest vastutavad ajusüsteemid, mille eesmärk on aidata organismi tasakaaluseisundit säilitada, paistavad töötavat ka vaimse elu tasakaalu säilitamise nimel.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.