Saaremaa ralli toob mitmeid liikluspiiranguid ({{commentsTotal}})

Saaremaa ralli
Saaremaa ralli

Saaremaa ralli tõttu on reedel ja laupäeval Saare maakonnas kehtestatud mitmeid liikluspiiranguid.

Saare maakonnas on reedel Saaremaa ralli tõttu liiklusele suletud kell 16.30-21.15 Mustjala-Kihelkonna-Tehumardi maantee kilomeetritel 33,7-34,9 Tõnuma-Kotlandi lõigul ja viis esimest kilomeetrit Kotlandi-Koki maanteest.

Kell 17-21.45 on suletud Lõmala-Kaugatoma maantee esimesed 10,8 kilomeetrit. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Laupäeval on liiklusele suletud kell 7.45-12.15 Pahapilli-Panga maantee Pahapillis ja Orissaare-Leisi-Mustjala maantee Liiküla-Pahapilli lõigul ning kell 11.30-15.45 Mustjala-Kihelkonna-Tehumardi maantee Lümandas ja kell 15-19 Mustjala-Kihelkonna-Tehumardi maantee Tõnuma-Kotlandi lõigul ja Kotlandi-Koki maantee esimesed viis kilomeetrit. Kell 15.30-19.30 on liiklusele suletud Lõmala-Kaugatoma maantee esimesed 10,8 kilomeetrit. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Muud liikluspiirangud

Harjumaal Järveküla-Jüri tee kilomeetritel 0,6-2,9 Peetri alevikus alustatakse reedel jalgratta- ja jalgtee ehitusega.

Töötsoonis piiratakse ehituse ajal kiirust, töövälisel ajal kiirust ei piirata. Üks sõidusuund on suletud, liiklust korraldatakse fooridega. Ligikaudne ooteaeg on kolm minutit.

Raplamaal Tallinna-Rapla-Türi maantee 42,8. kilomeetril on seoses raudtee remondiga liiklusele suletud laupäeval kella 11-st kuni pühapäeval kella 24-ni Aranküla raudteeülesõidukoht. Ümbersõit on korraldatud kõrval oleva ajutise ümbersõidutee kaudu.

Toimetaja: Marek KuulMupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Veneto Banca pank.Veneto Banca pank.
Itaalia valitsus kulutab kahe panga päästmiseks 17 miljardit

Itaalia valitsus eraldab kahe pankrotiohus Veneetsia panga päästmiseks 17 miljardit eurot, teatas valitsus pühapäeval.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Kaader filmist "Matilda".Kaader filmist "Matilda".
Duumasaadik üritab keelata Nikolai Teisest rääkivat filmi

Sel sügisel peaks ekraanidele jõudma režissöör Aleksei Utšiteli film "Matilda", mis räägib viimase Venemaa tsaari Nikolai Teise ja baleriin Matilda Kšesinskaja armastusest. Kuid duumasaadik Natalja Poklonskaja püüab teha kõik, et film vaatajateni ei jõuaks, kuna tema hinnangul solvab film usklike tundeid.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema