Trump lubab tühistada 70 protsenti föderaaleeskirjadest ({{commentsTotal}})

Vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump.
Vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump. Autor/allikas: Mike Segar/Reuters/Scanpix

USA vabariiklaste presidendikandidaat Donald Trump ütles New Hampshire'is toimunud valimisüritusel, et kaotab valituks saades föderaaleeskirjadest umbes 70 protsenti, sest need takistavad äritegevust.

"Kaotame tohutu hulga eeskirju, "rääkis Trump BBC teatel. "Ütleksin, et kaotada võiks neist 70 protsenti. Need ainult takistavad ettevõtluse kasvu".

Trumpi sõnul jääksid jõusse siiski ohutust ja keskkonda puudutavad eeskirjad.

Trumpi kampaanianõunik Anthony Scaramucci on varem Reutersile rääkinud märksa väiksematest kärbetest, öeldes, et loobuda tuleks umbes kümnest protsendist föderaaleeskirjadest.

"Eeskirju on vaja, kuid kõigil ametitel palutakse hinnata oma valdkonna regulatsioonide tähtsust ja kümme protsenti kõige vähem olulistest tuleks kaotada," sõnas Scaramucci.

Trumpi ja demokraadist vastaskandidaadi Hillary Clintoni teine teledebatt toimub pühapäeval Missouris.

Toimetaja: Karin KoppelPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics