Twitteri aktsiad kukkusid päevaga viiendiku võrra ({{commentsTotal}})

Twitter. Autor: Regis Duvignau/Reuters/Scanpix

Sotsiaalmeediakeskkonna Twitter aktsiad kukkusid eile koguni viiendiku võrra, kuna selgus, et mitu suurt kontserni, keda peeti Twitteri potentsiaalseks ostjaks, pole sellest huvitatud.

Tehnoloogiaportaal Reconde avaldas nimelt, et Google, Apple ja Walt Disney ei tee ilmselt pakkumist Twitteri ülevõtmiseks.

BBC teatel on kõige tõenäolisem ostja nüüd pilveteenuste pakkuja Salesforce.com.

Möödunud kuul kerkisid Twitteri aktsiad umbes 20%, kui selgus, et Twitterile on tehtud ülevõtupakkumisi, ning ettevõtte juhid avaldasid lootust, aasta lõpuks on tehing tehtud.

Twitterile ostja otsimisest on räägitud ammu, kuid USA kanal CNBC teatas septembris, et läbirääkimised hakkavad jõudma reaalse kokkuleppeni.

Twitteril on ligi 300 miljonit kasutajat, kuid ettevõtet on kritiseeritud põhjusel, et omanikud pole suutnud välja mõelda, kuidas nende miljonite kasutajate abil raha teenida.

Toimetaja: Oliver Kahu{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

www.err.ee

Merejääl sündivad hülgepojad on südikamad

Nii viiger- kui hallhülged eelistaksid järgmise põlvkonna ilmale tuua jää peal. Viigerhülge jaoks on pehme talv teravam probleem, hallhülged saavad poegida ka maismaal, kuid seal sirgunud isendid on merejääl kasvanud liigikaaslastest nõrgemad.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.

ETV OTSE
Viipekeelsed uudised