Twitteri aktsiad kukkusid päevaga viiendiku võrra ({{commentsTotal}})

Twitter.
Twitter. Autor/allikas: Regis Duvignau/Reuters/Scanpix

Sotsiaalmeediakeskkonna Twitter aktsiad kukkusid eile koguni viiendiku võrra, kuna selgus, et mitu suurt kontserni, keda peeti Twitteri potentsiaalseks ostjaks, pole sellest huvitatud.

Tehnoloogiaportaal Reconde avaldas nimelt, et Google, Apple ja Walt Disney ei tee ilmselt pakkumist Twitteri ülevõtmiseks.

BBC teatel on kõige tõenäolisem ostja nüüd pilveteenuste pakkuja Salesforce.com.

Möödunud kuul kerkisid Twitteri aktsiad umbes 20%, kui selgus, et Twitterile on tehtud ülevõtupakkumisi, ning ettevõtte juhid avaldasid lootust, aasta lõpuks on tehing tehtud.

Twitterile ostja otsimisest on räägitud ammu, kuid USA kanal CNBC teatas septembris, et läbirääkimised hakkavad jõudma reaalse kokkuleppeni.

Twitteril on ligi 300 miljonit kasutajat, kuid ettevõtet on kritiseeritud põhjusel, et omanikud pole suutnud välja mõelda, kuidas nende miljonite kasutajate abil raha teenida.

Toimetaja: Oliver KahuPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest äraPolitsei ajas puukaitsjad Haabersti hõberemmelga juurest ära
Puukaitsjad takistasid tulutult tunde Haabersti remmelga mahavõtmist

Politseil kulus teisipäeva varahommikust alates ligi kuus tundi, et Tallinnas Haabersti ristmiku ümberehitusele ette jäänud remmelga juurest valvet pidanud aktivistid eemale ajada, et saaks puu maha võtta.

Uuendatud: 14:58 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics