Hiiumaa ja mandri vahelt sõidab ainult Harilaid ({{commentsTotal}})

Parvlaev Hiiumaa.
Parvlaev Hiiumaa. Autor/allikas: Mihkel Maripuu/Postimees/Scanpix
{{1475847939000 | amCalendar}}

Mandri ja saartevahelist praamiühendust opereeriv TS Laevad teatas, et Virtsu-Kuivastu liinil toimub tavapärane liiklus. Rohuküla-Heltermaa liinile on jäänud sõitma vaid Harilaid, mis võib tugevneva tuule tõttu samuti varsti liikluse lõpetada.

TS Laevad teatas, et veetaseme drastilise languse tõttu ei suuda parvlaev St Ola enam liini teenindada. Selle asemel teenindab Rohuküla-Heltermaa liini parvlaev Harilaid, mis sõidab vabagraafiku alusel ja teenindab reisijaid sadamasse saabumise järjekorras.

"Õhtuks võib veetase veel langeda," ütles TS Laevade juhatuse liige Kaido Padar ERR-i uudisteportaalile.

TS Laevad andis teada, et veetaseme väga kiire languse tõttu jääb Hiiumaa liinil seisma ka parvlaev Regula ja laeva järgmist väljumist Rohukülast ei toimu.

Kuna tuul tugevneb, siis võib peagi lõpetada liikluse ka parvlaev Harilaid. Hetkel sõidab Harilaid vabagraafiku alusel. Viimati väljus Harilaid kell 16:15 Rohukülast ning on Heltermaal orienteeruvalt kell 18.

Ettevõte palub reisijatel võimalusel oma reis edasi lükata ning sadamasse ootama mitte tulla. Sadamas teenindatakse sõidukeid nende saabumise järjekorras, eelisega saavad laevale liinibussid, operatiivsõidukid, postiautod ja puudega isikud.

Tuul Saaremaa praame veel ei sega

Lisaks on tõusmas ka tuul, mis võib panna löögi alla Virtsu-Kuivastu liinil sõitvad Ionase ja Hiiumaa.

Peamiselt Saaremaa rallile sõitvatest inimestest moodustus Virtsus vahepeal ubmbes kilomeetripikkune järjekord, mis vahepeal kahanes. "Kõige kriitilisem aeg on kella 17 ja 19 vahel," tõdes Padar. "Niikaua kui Ionas ja Hiiumaa veel sõidavad, on kõik hästi, aga kui tuul veel tõusma peaks, peab kapten võtma seisukoha, kas laevad saavad sõitu jätkata."

Padar soovitab värskeima info saamiseks külastada kodulehte praamid.ee, et teada saada, kas ja millistel tingimustel laevad liiguvad.Lunavararünnak.Lunavararünnak.
Maailmas levib ulatuslik lunavararünnak

Mitmed suurfirmad üle maailma on teatanud lunarahanõudega küberrünnakust, alguses levis viirus Euroopas, kuid juba on teateid ka USA ettevõtetest. RIA andmetel ei ole Eestit rünne esialgu tabanud.

Uuendatud: 21:11 
INTERVJUU
Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.Venemaa suursaadik Aleksandr Petrov.
Vene suursaadik: sanktsioonid on halvasti mõjunud nii Eestile kui Venemaale

Vene Föderatsiooni suursaadik Aleksandr Petrov tunnistas ERR-ile antud lühiintervjuus, et kui vahepeal oli Eesti ja Venemaa suhetes paranemise märke, siis viimaste sündmuste valguses on suhted taas halvenenud.

Mupo palub abi Tallinnas Pirital inimesi ründava kurja koera tabamisel

Tallinna munitsipaalpolitsei palub abi, et tabada Pirita-Viimsi kandis liikuv ning inimesi ründav koer.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema
Real Time Web Analytics