Süttis tühi endine Mereakadeemia hoone ({{commentsTotal}})

Täna õhtupoolikul puhkes Lasnamäel Mustakivi teel asuvas endises Mereakadeemia hoones põleng.

Sündmuskohal on põlengut kustutamas Lasnamäe, Kesklinna, Pirita ja Lilleküla päästjad ning Hüüru, Rae ja Tabasalu vabatahtlikud päästjad, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hoones põles maapinnast kuni 7. korruseni trepikojas prügi. 4-7 korrus oli tuli tunginud lisaks trepikojale muudesse ruumidesse.

11-korruselises hoones sai põleng alguse koristustööde käigus, hetkel teadmata asjaoludel. Õnnetuse täpse tekkepõhjuse selgitab uurimine.

Päästjad panid Mustakivi teel 11-korruselise maja tulekahjule piiri kella 17.35ks

Hoone seisab praegu tühjalt, sest Mereakadeemia kolis paar aastat tagasi Koplisse.

Toimetaja: Aleksander KrjukovTelia tõstab teleteenuse hinda

Telia tõstab alates maikuust oma teleteenuse hinda. Enamik internetipakette läheb odavamaks.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.