Ülekäigurajal pensionärile otsa sõitnud maasturijuht lahkus sündmuskohalt ({{commentsTotal}})

Foto on illustratiivne.
Foto on illustratiivne. Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Rakveres sõitis maasturijuht pensionärile otsa ja seejärel lahkus sündmuskohalt. Politsei otsib liiklusõnnetuse pealtnägijaid.

Reede õhtul kella 19.35 paiku toimus liiklusõnnetus Rakveres Lai tänav 18 juures, kus teadmata maastur sõitis otsa reguleerimata ülekäigurajal sõiduteed ületanud jalakäijale, 71-aastasele naisele, ning lahkus sündmuskohalt.

Kiirabi toimetas jalakäija Rakvere Haiglasse tervisekontrolli. Politsei palub õnnetuse pealtnägijatel helistada politsei kliendiinfo telefonil 612 3000 või 53292883.

Jalakäijatega liiklusõnnetusi toimus eile veelgi. kella 12.58 paiku toimus liiklusõnnetus Põlvas Kesk tänav 17 juures, kus 13-aastane poiss, kes sõitis jalgrattaga kõnniteel, nägi maja hoovist välja sõitvat sõiduautot Toyota Avensis ja pidurdas seetõttu järsult. Pidurdamise tagajärjel poiss kukkus ja ta toimetati kontrolliks Põlva Haiglasse. Hoovist välja sõitev auto jäi seisma enne kõnniteed ja jalgratturiga kokkupõrget ei toimunud.

Kella 14.11 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Narva maantee ja Hobujaama tänava ristmikul, kus bussi MAN Lions City juhtinud 43-aastane mees põrkas fooridega reguleeritud ristmikul kokku jalakäijaga, 83-aastase naisega. Täpsemad liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Toimetaja: Aleksander KrjukovTallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.Tallinna linnapea ülesannetes abilinnapea Taavi Aas ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas.
Veel üks uuring ennustab Keskerakonna edu kohalikel valimistel

Kui juunis toimuksid kohalikud valimised, siis võidutseksid neil Keskerakond ning valimisliidud ja üksikkandidaadid, selgus BNS-i ja Postimehe tellimusel uuringufirma Kantar Emor poolt juuni keskel läbiviidud uuringust.

Kiirabi.Kiirabi.
Korterelamu neljandalt korruselt alla kukkunud laps sai viga

Pärnus kukkus reedel üheksa-aastane poiss alla korterealumu neljandlat korruselt ja sai viga.

ERR Multimeedia reportaaž
Kanepi sigareti keeramineKanepi sigareti keeramine
Cannabistrood ja tüütud libadiilerid ehk hoiatus turistilt turistile

Lääne-Euroopa riikide kanepipoliitika on olnud laveeriv, mistõttu valitsevad õhtumaades kanepitarbimist tolereerivad, kuid taimekasvatust keelavad hallid seadused, millest lõikab kasu otseselt või kaudselt organiseeritud kuritegevus. Oma kogemust Euroopa praeguse kanepikultuuriga jagab ERR Multimeedia reporter Allan Rajavee.

Viljandimaal hukkus maastikusõidukiga ümber läinud nooruk

Viljandimaal hukkus laupäeval maastikusõidukiga ümber läinud nooruk.

Ott TänakOtt Tänak

Tänak eesootavast Poola etapist: see on sõitjate ralli

Autoralli MM-sari jätkub järgmisel nädalavahetusel Poolas, millele Sardiinias võiduarve avanud Fordi piloot Ott Tänak läheb vastu lootusrikkalt.

PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema