Ülekäigurajal pensionärile otsa sõitnud maasturijuht lahkus sündmuskohalt ({{commentsTotal}})

Foto on illustratiivne. Autor: Postimees/Scanpix

Rakveres sõitis maasturijuht pensionärile otsa ja seejärel lahkus sündmuskohalt. Politsei otsib liiklusõnnetuse pealtnägijaid.

Reede õhtul kella 19.35 paiku toimus liiklusõnnetus Rakveres Lai tänav 18 juures, kus teadmata maastur sõitis otsa reguleerimata ülekäigurajal sõiduteed ületanud jalakäijale, 71-aastasele naisele, ning lahkus sündmuskohalt.

Kiirabi toimetas jalakäija Rakvere Haiglasse tervisekontrolli. Politsei palub õnnetuse pealtnägijatel helistada politsei kliendiinfo telefonil 612 3000 või 53292883.

Jalakäijatega liiklusõnnetusi toimus eile veelgi. kella 12.58 paiku toimus liiklusõnnetus Põlvas Kesk tänav 17 juures, kus 13-aastane poiss, kes sõitis jalgrattaga kõnniteel, nägi maja hoovist välja sõitvat sõiduautot Toyota Avensis ja pidurdas seetõttu järsult. Pidurdamise tagajärjel poiss kukkus ja ta toimetati kontrolliks Põlva Haiglasse. Hoovist välja sõitev auto jäi seisma enne kõnniteed ja jalgratturiga kokkupõrget ei toimunud.

Kella 14.11 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Narva maantee ja Hobujaama tänava ristmikul, kus bussi MAN Lions City juhtinud 43-aastane mees põrkas fooridega reguleeritud ristmikul kokku jalakäijaga, 83-aastase naisega. Täpsemad liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.