Kaljulaiu kantselei juht ei avaldanud veel kantseleis tööd alustavate nõunike nimesid ({{commentsTotal}})

President Kersti Kaljulaiu kantselei juht Tiit Riisalo ei soostunud veel ütlema, kes lisaks juba meedias nimetatutele presidendi meeskonnas nõunikena tööle hakkavad.

President Kaljulaid on seni teinud ettepaneku asuda tema meeskonnas tööle Kyllike Sillaste-Ellingule, Heido Vitsurile ja Urmo Kübarale, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Küsimusele, keda veel presidendi meeskonda leitud on, vastas Riisalo, et sellest on vara rääkida. Samas märkis ta, et kantselei esimene koosolek on juba homme.

"Täiendavatest nimedest rääkida on veel vara. Aga kindlasti nad tekivad ja ma arvan, et need kolm esimest nime, kellele vabariigi president on ettepaneku teinud ja kes on oma nõusoleku andnud, kõnelevad sellest, et otsitakse tõesti vabariigi parimaid asjatundjaid," ütles Riisalo.

Riisalo rääkis, et välisnõunikuna tööd alustava Kyllike Sillaste-Ellingiga on leping sõlmitud aastaks ajaks, sest siis asub viimane tööle Eesti suursaadikuna NATO juures.

Riisalo rääkis veel, et Kaljulaidi soov jääda ametis olles elama oma elukohta Nõmmel on teostatav ja tõenäoline.

Toimetaja: Aleksander KrjukovVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.