Leht: EAS otsustab Ilvese kodutalule antud toetuse võimaliku tagastamise ({{commentsTotal}})

Autor: EAS-i kodulehekülg

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) teeb lähiajal otsuse, mis saab president Toomas Hendrik Ilvese kodutalus Ärmal tegutsenud osaühingule Ermamaa antud toetusest.

EAS andis kevadel 2006 Ermamaale turismiettevõtjate tootearenduse ja turunduse programmi raames 190 000 eurot, kuid Ilvese riigipeaks valimine ei lasknud Ärmal turismitalu pidada, kirjutab Eesti Ekspress.

Lehe andmetel sõltub Ilvesest, kas ta tahab seal hakata turismiäriga tegelema, nagu kunagine äriplaan ette nägi, või maksab EAS-ile toetuse tagasi.

Presidendi nõunik Urve Eslas ütles Ekspressile, et Ilves on alustanud kõnelusi EAS-iga.

Ilves deklareeris mulluste tuludena 63 300 eurot.

Toimetaja: Marek KuulLiisi Koikson elust Londonis: hindan inimesi, kes jaksavad seal olla pikki aastaid

Liisi Koikson avaldab uue heliplaadi "Coffe for One", millel kõlavad esmakordselt ka lauljatari enda salvestatud laulud. Mitmed lood on inspireeritud Koiksoni Londoni perioodist.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.