Leht: ärimees peab põhjendamatute süüdistuste tõttu maksma valuraha ({{commentsTotal}})

Märt Vooglaid Autor: Andres Haabu/Scanpix

Tõendamata jäänud korruptsioonisüüdistused Viimsi volikogulaste aadressil tõid ärimees Märt Vooglaiule ja Viimsi abivallavanemale Oliver Liidemannile kohustuse maksta valuraha.

Septembri lõpus jõustunud kohtuotsuse kohaselt peavad Vooglaid ja Liidemann maksma volikogu liikmele Meelis Saluneemele valuraha 2000 eurot, lisaks tuleb neil tasuda rohkem kui 15 000 eurot kohtukulusid, kirjutab Eesti Ekspress.

Samuti peavad nad esitama avaliku vabanduse Eesti Päevalehes, Kesknädalas, Pealinnas ning Tallinna Televisioonis.

2014. aastal antud intervjuudes süüdistasid Vooglaid ja Liidemann, et volikogu liige Meelis Saluneem koos mõne teise Viimsi poliitikuga on sooritanud kuritegusid.

Saluneem palkas vandeadvokaat Aivar Pilve ning andis Vooglaiu ja Liidemannni kohtusse.

Toimetaja: Marek KuulMärt Avandi: ma tahaks, et teatris oleks vähem tülpimust

Parimaks meesnäitlejaks nimetatud Märt Avandi tunnistas, et Eesti teatrites on palju üle jala tegemist ja keskpärasust.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.