Sarapuu: keegi pole Savisaart reetnud, lihtsalt aeg läheb edasi ({{commentsTotal}})

Autor: Postimees/Scanpix

Keskerakonna volikogu esimeheks kandideeriv Kersti Sarapuu märkis, et erakond ootab uusi tuuli ja vale oleks väita, et keegi on senist esimeest Edgar Savisaart reetmas, kui kongress otsustab parteijuhiks valida Jüri Ratase .

"Keegi ei ole Edgar Savisaart reetnud, lihtsalt aeg läheb edasi. Ta on tõesti selle erakonna asutanud, ta on 25 aastat olnud erakonna juht ja edasiviija. Lihtsalt alati mingi aeg lõpep ja uus aeg algab. Täna on selleks väga sobilik aeg," rääkis Sarapuu intervjuus Vikerraadiole. Ta märkis, et näeks hea meelega Savisaart erakonna auesimehe kohal.

"Kindlasti olen Jüri Ratase toetaja. Piirkondades on suur soov, et toimuks muutused partei juhtimises. Keegi ei vaidlusta, mis häid samme seni on astutud, kuid tänane päev nõuab muutusi," lisas Sarapuu.

Sarapuu on veendunud, et volikogu esimehe valimisel on tal edu teise kandidaadi Peeter Ernitsa ees. Selleks annab talle kindlust kohtumised 17 piirkonnas. Sarapuu rõhutas, et on olnud 15 aastat Järvamaa piirkonna juht ja teab täpselt, mida maapiirkonad Keskerakonna juhtidelt ja juhtimiselt ootavad.

Toimetaja: Priit Luts

Allikas: Vikerraadio, "Uudis+"



Vikerraadio tähistab 50. sünnipäeva

1967 oli hea aasta, sest siis sündis Vikerraadio. 3. aprillil tähistab Eesti populaarseim raadiojaam oma 50. sünnipäeva.

Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.