Sarapuu: keegi pole Savisaart reetnud, lihtsalt aeg läheb edasi ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Postimees/Scanpix

Keskerakonna volikogu esimeheks kandideeriv Kersti Sarapuu märkis, et erakond ootab uusi tuuli ja vale oleks väita, et keegi on senist esimeest Edgar Savisaart reetmas, kui kongress otsustab parteijuhiks valida Jüri Ratase .

"Keegi ei ole Edgar Savisaart reetnud, lihtsalt aeg läheb edasi. Ta on tõesti selle erakonna asutanud, ta on 25 aastat olnud erakonna juht ja edasiviija. Lihtsalt alati mingi aeg lõpep ja uus aeg algab. Täna on selleks väga sobilik aeg," rääkis Sarapuu intervjuus Vikerraadiole. Ta märkis, et näeks hea meelega Savisaart erakonna auesimehe kohal.

"Kindlasti olen Jüri Ratase toetaja. Piirkondades on suur soov, et toimuks muutused partei juhtimises. Keegi ei vaidlusta, mis häid samme seni on astutud, kuid tänane päev nõuab muutusi," lisas Sarapuu.

Sarapuu on veendunud, et volikogu esimehe valimisel on tal edu teise kandidaadi Peeter Ernitsa ees. Selleks annab talle kindlust kohtumised 17 piirkonnas. Sarapuu rõhutas, et on olnud 15 aastat Järvamaa piirkonna juht ja teab täpselt, mida maapiirkonad Keskerakonna juhtidelt ja juhtimiselt ootavad.

Toimetaja: Priit Luts

Allikas: Vikerraadio, "Uudis+"Lõke ja ilm
Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?Kas jaaniõhtul on mõeldav ka ujuma minna?

Võidupüha ilm interaktiivsel kaardil: jahedavõitu, pilvine, kuid vihmata

Ükski lõke ei jää võidupüha õhtul vihmast märgade puude tõttu süütamata. Küll aga tasuks hilisemateks õhtutundideks varuda soojemaid riideid, sest õhutemperatuur jääb üle Eesti vaid kümmekonna kraadi juurde. Alati võib muidugi lõkkele lähemale pugeda, aga sealjuures tulevad päästjad meelde, et viimane kustutab tule - nii jääb õnnetus tulemata.

Jogurtid.Jogurtid.
Magusamaks tõstab jogurti hinda üle 40 protsendi

Kuigi algul oli plaanis suhkrumaks panna peale vaid limonaadidele, siis esmaspäeval riigikogus vastu võetud magustatud jookide seaduses on kirjas ka piimatooted ja täismahlad.

Uuendatud: 19:03 
PIKK JA HUVITAV LUGEMINE
Intervjuu | Eesistumise korraldamine on kui suure sünnipäeva plaanimine

Toomas Tirs on Eesti eesistumise korraldusmeeskonna logistikajuht, ta teab, kuidas hakkab välja nägema Kultuurikatel, mis juhtub, kui Tallinna suunduv lennuk hoopis Tartus peab maanduma ning sedagi, millised on VIP-e sõidutavate autode turvanõuded. Kümme päeva enne suure avalöögi andmist oli ERR.ee-l võimalus veeta pärastlõuna Tirsiga.

Politsei paigaldas pealinna taskuvaraste eest hoiatavad märgised

Kolmapäeva hommikul paigaldasid Kesklinna politseijaoskonna konstaablid koos Tallinna Kesklinna valitsuse esindajaga vanalinna tänavatele märgised, mis hoiatavad taskuvaraste eest.

Karen Handel võitu tähistamas.Karen Handel võitu tähistamas.
Georgia osariigi valimistel võitis vabariiklane Karen Handel

Ühendriikides võitis teisipäeval Georgia osariigi kongressivalimistel vabariiklane Karen Handel.

Mohamed SalahMohamed Salah
Liverpool ostis 39 miljoni euro eest ründetalendi

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani meeskond Liverpool ostis täna 39 miljoni euro eest AS Romalt egiptlasest ääreründaja Mohamed Salah', kes sõlmis viie aasta pikkuse lepingu.

On lõpetamiste hooaeg. Sel puhul portreteeris ERR.ee kaheksat lõpetajat üle Eesti, põhikoolist magistrantuurini välja. Millised on noorte plaanid, soovid ja mõtted? Edasi lugema